clinicaorthopedica.sk

Klinikánk legnagyobb előnye a felnőtt betegek mozgásszervi rendszerének valamennyi betegségére való szűk körű specializáció, valamint a gyors és kiváló diagnózis, a sebészeti kezelés és az orvosi ellátás átfogó feltételeinek megteremtése.

clinicaorthopedica.sk

spineclinic.sk

Amennyiben átfogó rehabilitációs ellátást keres, van egy megoldásunk az Ön számára, ahol egy fedél alatt találhat ambuláns formát, lökéshullám terápiát és személyre szabott rehabilitációs tartózkodásokat is. További információkért kérjük, látogasson el a következő weboldalra.

spineclinic.sk

uraz.online

Megsérült fizikai tevékenység közben?
Vegye igénybe sporttraumatológiai szolgáltatásainkat.

konzultacia.online

Amennyiben bizonytalan az állapotával kapcsolatban, egy második véleményre van szüksége ortopéd sebésztől. Kattintson az oldalra, és tudjon meg többet a diagnózisáról.

vysetrenie.online

Ha gyorsan és kényelmesen szeretne mágneses rezonancia vizsgálatot (MRI) igényelni, csak kattintson az oldalra, és foglaljon időpontot.

A közösségi oldalakon is jelen vagyunk

Čo to vlastne je TraumaWin?

TraumaWin je špeciálny doplnok stravy, ktorý svojim zložením napomáha urýchlenému hojeniu šliach, väzov a znižuje opuch. Pri jeho vzniku sme prechádzali množstvo medicínskych štúdií k jednotlivým účinným látkam, aby sme mohli navrhnúť také zloženie, ktoré bude účinné a bezpečné pre pacientov a nebude mať len placebo efekt. Nakoniec sme sa rozhodli, že TraumaWin bude obsahovať Hydrolyzovaný kolagén typu I, Rutín, Aescin, L-Leucín, Bromelain, Vitamín C. Samozrejme sme mysleli na všetkých pacientov a preto sme zachovali bezpečný profil samotného produktu, preto TraumaWin neobsahuje laktózu, lepok, cukor a je vegan. Takže TraumaWin je vhodný ako pre bežných pacientov, tak aj pre športovcov, po úraze alebo priamo po operačnom zákroku.

Pri akých diagnózach najčastejšie TraumaWin odporúčate pacientom?
Každý pacient, ktorý absolvuje zákrok v našej klinike dostane TraumaWin, aby si ho mohol najskôr vyskúšať a sám posúdi, či mu pomohol. Je to taký menší benefit, ktorý sa snažíme pacientom nad rámec povinnosti poskytnúť a zároveň veríme, že toto je najlepšia reklama pre samotný TraumaWin. TraumaWin zvykneme celkovo odporúčať pri všetkých úrazoch alebo operačných poraneniach pohybového aparátu, sprevádzaných opuchom a poškodením väzov, ako šliach svalov. Cieľom TraumaWinu je potlačenie opuchu a zlepšenie prekrvenia, s doplnením podporných stavených látok pre regeneráciu poškodeného tkaniva ako je kolagén.

KAPCSOLATI ADATOK

Nevädzová 6, 821 01 Pozsony

ÍRJON NEKÜNK

Küldje el nekünk kérdéseit, és mi azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot. Örömmel várjuk javaslatait.

Stal sa Vám Úraz pri pohybovej aktivite?

Využitie naše služby športovej traumatológie.

Uraz.online